Agenda

Maand: Jaar:
« Vorige Januari 2019 Volgende »
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
  1
2
3
* Gypsy jazz jam sessionGypsy jazz jam session

Tijd: 16:00

hot stuff // 16+

4
* Flanor - NieuwjaarsborrelFlanor - Nieuwjaarsborrel

Tijd: 21:00

bovenruimte gereserveerd

5
* Verjaardag PaulVerjaardag Paul

Tijd: 20:30

boven gereserveerd // 17~ personen // 34 muntjes // 20:30+

6
7
* Meander borrelMeander borrel

Tijd: 21:00


8
* Nieuwjaarsborrel StuffNieuwjaarsborrel Stuff

Tijd: 20:00


9
* PoetryCirclePoetryCircle

Tijd: 19:30

Come in and bring work (by yourself or someone else), discuss, and enjoy :) // 19:30-21:30

* Stefano MinderStefano Minder

Tijd: 22:00

Chet Baker tribute

10
11
* Flanor - reserveringFlanor - reservering

Tijd: 19:00

bovenruimte gereserveerd // 19:00-21:30

* KvartirnikKvartirnik

Tijd: 21:00


12
13
* Improvísame: Spanish ImproImprovísame: Spanish Impro

Tijd: 20:00

Improvísame: Spanish Impro en Groningen // Free entrance - Arrival time: 20:00 - Start time: 20:30.

14
* Workshop korte verhalenWorkshop korte verhalen

Tijd: 20:00

Workshop // bovenruimte gereserveerd // 10-20 personen // 20:00-22:00

15
* Flanor - lezing Flanor - lezing

Tijd: 20:30


16
* Graansonic 2019Graansonic 2019


* Austeja's BandwagonAusteja's Bandwagon

Tijd: 22:00


17
* Graansonic 2019Graansonic 2019


* D.O. GibsonD.O. Gibson

Tijd: 22:00


18
* Graansonic 2019Graansonic 2019


* Gerben Wasser 4etGerben Wasser 4et

Tijd: 22:00


19
* Graansonic 2019Graansonic 2019


* Sheepskin WolvesSheepskin Wolves

Tijd: 21:00

21-22

* The MuddThe Mudd

Tijd: 23:00

23-00

20
21
* ASCI StudieplekkenASCI Studieplekken

Tijd: 10:00

10 uur tot 16 uur // studieplekken leden ASCI // ~15 personen

* Reservering MariaReservering Maria

Tijd: 18:30

~10-12 p. // luik dicht // 18:30-20:30u

22
* Reservering TeunReservering Teun

Tijd: 20:30

20:30+ // 15-30 personen

23
* Yaşar KanYaşar Kan

Tijd: 22:00


24
* Gypsy Jazz Jam SessionGypsy Jazz Jam Session

Tijd: 16:30


* IFMSA SpelletjesavondIFMSA Spelletjesavond

Tijd: 20:00

IFMSA Spelletjesavond // 20:00+ // bovenruimte gereserveerd // luik dicht, tafel in elkaar

25
* Iakovos SymeonidisIakovos Symeonidis

Tijd: 22:00


26
* Feestje MervinFeestje Mervin

Tijd: 18:00

luik dicht // ~10 p. // 18:00-21:00u

* Sandra goodbye partySandra goodbye party

Tijd: 22:00

upstairs party // 22:00+

27
* Groningen BoekenclubGroningen Boekenclub

Tijd: 15:00

15:00-17:00 // bovenruimte gereserveerd

28
* Reservering comedy groupReservering comedy group

Tijd: 18:30

~12 p. // tafel uit elkaar // 18:30 - 20:30u

29
* Reservering JonathanReservering Jonathan

Tijd: 19:45

~12 p. // tafel in elkaar // 19:45 -22:00u

* Borrel StuggBorrel Stugg

Tijd: 22:00


30
* Kirill MikhnevichKirill Mikhnevich

Tijd: 22:00


31
* Reservering TeunReservering Teun

Tijd: 20:00

bovenruimte gereserveerd // 8-10 personen // 20+

     
Categorie
 
 Closed
 Event
 Live Music
 Reservation