Agenda

Maand: Jaar:
« Vorige Mei 2018 Volgende »
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
  1
* Dag vd Arbeid/Labour DayDag vd Arbeid/Labour Day


* Flanor borrelFlanor borrel

Tijd: 21:00

Eerste van de maand-borrel // luik dicht

2
* vergaderingvergadering

Tijd: 19:30

Silda // ~20 p. // luik dicht // 19:30 - 21:00u

* Denis PavlenkoDenis Pavlenko

Tijd: 22:00


3
* Andrew KilgourAndrew Kilgour

Tijd: 23:00

hiphop vibes!

4
* DodenherdenkingDodenherdenking


* Richard NacinelliRichard Nacinelli

Tijd: 21:30

live music

5
* BevrijdingsdagBevrijdingsdag


6
7
* Out of serviceOut of service


* Reserv. Theologische VormingReserv. Theologische Vorming

Tijd: 19:30

19:30 - 22:00 // reservering

* SCORP meetingSCORP meeting

Tijd: 20:00

20:00-22:00 reservation

8
9
* Stanimir Lambov Stanimir Lambov

Tijd: 22:00


10
* HemelvaartsdagHemelvaartsdag


* Gypsy Jazz Jam SessionGypsy Jazz Jam Session

Tijd: 16:00

sweeeet // hang out with the Hot Club de Grunn from 16:00 till 18:00 or longer who knows // cafe still open for other bookings

* Antisia MachnevaAntisia Machneva

Tijd: 22:00

Fusion vibes

11
* Dowan KimDowan Kim

Tijd: 21:30


12
* Ayneh#10Ayneh#10

Tijd: 14:00

upstairs reservation // 14:00 - 17:00 // open movie discussion!

* Canadian/US Hip Hop ShowcaseCanadian/US Hip Hop Showcase

Tijd: 23:00

Canadian/US Hip Hop Showcase // hiphop vibes! // 23:00 till late

13
14
* Out of serviceOut of service


* PoetryCirclePoetryCircle

Tijd: 19:30

19:30 - 21:30 // Bring some of your own work to read, or work by somebody else :) (or just come and listen)

* SCORP meetingSCORP meeting

Tijd: 20:00

20:00-22:00 reservation

15
* Flanor / GUTS spelletjesavondFlanor / GUTS spelletjesavond

Tijd: 21:00

Spelletjesavond boven gereserveerd // 15+ mensen // 21:00+

16
* Iakovos SymeonidisIakovos Symeonidis

Tijd: 21:30

qt

17
* Gypsy Jazz Jam SessionGypsy Jazz Jam Session

Tijd: 16:00

sweeeet // hang out with the Hot Club de Grunn from 16:00 till 18:00 or longer who knows // cafe still open for other bookings

* Andreas LassosAndreas Lassos

Tijd: 22:00

jazz

18
* Denis PavlenkoDenis Pavlenko

Tijd: 22:00

Jazz

19
20
* PinksterenPinksteren


21
* PinksterenPinksteren


22
* Vergadering Het Groene DorpVergadering Het Groene Dorp

Tijd: 19:00

bovenzaal gereserveerd / 10-20 man / luik dicht / 19-21 uur + after

23
* Antisia MachnevaAntisia Machneva

Tijd: 22:00


24
* Frankie ErcseiFrankie Ercsei

Tijd: 22:00

fusion vibes

25
* Feestje MariusFeestje Marius

Tijd: 20:00

reservering // luik dicht // ~100 p. // 20:00u+

* Dimitris KoulentianosDimitris Koulentianos

Tijd: 21:30


26
* ImprosaImprosa

Tijd: 21:00

improvisatie open stage!

27
28
29
30
* Finissage Hervé PerdrielFinissage Hervé Perdriel

Tijd: 16:45

Finissage and workshop of and around the works of Hervé Perdriel // 16:45 - 18:45 // luik open

* Tuomas PajariTuomas Pajari

Tijd: 22:00


31
* Ana DubykAna Dubyk

Tijd: 22:00

Original compositions / Romanian tunes

     
Categorie
 
 Closed
 Event
 Live Music
 Reservation